Restauracja Feniks

Rezerwacja : 608 689 070

O nas

W urokliwym miejscu o dużym dorobku kulturalnym i cywilizacyjnym, na dawnych, rozległych terenach niezamieszkałych borów, wzniesiono Centrum Kultury Śląskiej, w  którym mieści się jedyna w swoim rodzaju Restauracja Feniks.

Ta wspaniała Restauracja zwraca uwagę przestronnym, eleganckim wnętrzem, stylowymi salami, oryginalnym wystrojem.

Ta doskonała oprawa w zabytkowych wnętrzach wspaniale sprzyja uroczystym kolacjom, rodzinnym czy biznesowym. Najwyższej jakości, dyskretna obsługa zapewni Państwu profesjonalne przygotowanie nawet najbardziej wykwintnej uroczystości, staramy się za każdy razem wyjść Państwu na przeciw. Jesteśmy już z Państwem przeszło 20 lat, mamy swoich stałych klientów którzy wracają do nas przy każdej nadarzającej się okazji. Mamy nadzieję, że grono naszych Gości będzie się powiększało z każdym dniem a my będziemy mogli przygotowywać dla Państwa coraz to wykwintniejsze dania.

Każde przyjęcie staramy się przygotować z jak największą dokładnością i żadnej sugestii nie zostawiamy bez odpowiedzi.

Dysponujemy różnymi salami w zależności od ilości osób, od 10 do 400.

Dysponujemy miejscami parkingowymi bezpośrednio przy naszej restauracji. Obiekt usytuowany jest w parku z dala od ulicy, gdzie mogą Państwo odpocząć i pospacerować wśród zieleni. Miejsce jest również przyjazne dzieciom z placykiem zabaw dla nich, co ma duże znaczenie szczególnie przy uroczystościach komunijnych.

Zapraszamy!